crosssearch

Apartmány Barbat

Chorvatsko, Kvarner - Rab

Letovisko Barbat leží na známém ostrově Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Barbat leží na známém ostrově Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Když vystoupíte z trajektu na ostrově Rab, první místo, které na Vás čeká je právě Barbat, letovisko rozpoznatelné svými oblázkovými plážemi, bohatou rybářskou tradicí, dobrými restauracemi, ekologicky šetrnými zemědělskými produkty a obstojnou nabídkou pro turisty. Toto místo je opravdovým rájem pro milovníky moře na malém měřítku. Je zde několik zátok, kde se můžete ukrýt a užívat si krásu přírody. Obdivovatelům histrorie doporučujeme návštěvu zříceniny starokřesťanského kostela a řecké pevnosti na kopci sv. Domjana.
Apartmány jsou rozmístěny po tomto letovisku ve vzdálenosti 50 až 500 m od moře.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím.

Ubytování

Apartmány Barbat nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2, 4, 6 a 8-lůžkových apartmánech s možností přistýlky.

MONO 2:
Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna místnost se 2 lůžky a s kuch. koutem, sociální zařízení, balkon/terasa. Možnost 1 přistýlky.

BILO 4:
Obsazenost 4 až 5 osob, 2 ložnice, kuch. kout, sociální zařízení, balkon/terasa. Možnost 1 přistýlky.

TRILO 6:
Obsazenost 6 až 7 osob, 3 ložnice, kuch. kout, sociální zařízení, balkon/terasa. Možnost 1 přistýlky.

QUADRI 8:
Obsazenost 8 až 9 osob, 4 ložnice, kuch. kout, sociální zařízení, balkon/terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Sport

Hřiště pro malý fotbal, hřiště pro košíkovou, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, škola potápění, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, restaurace, tradiční chorvatské taverny, pizzerie, fast food restaurace, kavárny, disko klub, noční klub, hudební večery ve městě, koktejl bar.

Pláž

Oblázková: asi 50-500 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře, místy betonové plochy na opalování. V okolí se nachází i kamenité a štěrkovo-písečné pláže.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000