crosssearch

Apartmány Anica I Ante

Chorvatsko, Kvarner - Rab

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab vhodné pro rodiny s malými dětmi. Letovisko: Lopar Snídaně: za příplatek v servírované kontinentální v restauraci Lopar, vzdálené 350 m Večeře: za příplatek servírované – výběr ze 3 jídel v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Letovisko: Lopar

Snídaně: za příplatek v servírované kontinentální v restauraci Lopar, vzdálené 350 m

Večeře: za příplatek servírované – výběr ze 3 jídel v restauraci Lopar, vzdálené 350 m

Od pláže: 400 m od písčité pláže (Rajska plaža)

Poloha: letovisko Lopar je místem na severním pobřeží ostrova asi 14 km od města Rabu. Je vyhledávaným cílem turistů pro svoji překrásnou dlouho písečnou pláž ˝Rajská plaža˝, která je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko apartmánového domu je pekárna a restaurace. Od centra San Marina s obchody a restauracemi je vzdálen cca 450 m a od trajektové přístavu, který zajišťuje spojení s ostrovem KRK, je vzdálen cca 1, 5 km.

Vybavení: pronájem zařízeného apartmánu, spotřeba vody a energie, možnost používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, povlečení, parkoviště u domu, gril, upozornění: zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace Apt. 3–5 EUR/den.

Ubytování: kapacita domu jsou: 3lůžkový apartmán v přízemí, 4lůžkový a 6lůžkový apartmán v 1. patře. Popis apartmánů: 3lůžkový apartmán - přízemní moderně zařízený apartmán s klimatizací, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, prostorná kuchyň s jídelním koutem, SAT/TV, koupelna s WC, terasu se zahradním nábytkem s možností k posezení. 4lůžkový apartmán v 1. patře - jedna 4lůžková ložnice (manželské lůžko + 2 samostatná lůžka), jídelní kout, oddělená moderní kuchyň s troubou, koupelna s WC, SAT/TV, balkón u ložnice a terasa před vstupem do apartmánu (prostorná společná s vedlejším 6lůžk. apartmánem). 6lůžkový apartmán - dvě 3lůžkové ložnice (v každé ložnici manželské lůžko + 1 samostatné lůžko), obě ložnice mají svojí koupelnu s WC a zároveň je u obou ložnic balkon, SAT/TV, kuchyň s troubou, prostorná terasa před vstupem do apartmánu se zahradním nábytkem s možností k posezení.

Pro děti: skvělá písečná pláž s pozvolným vstupem, tobogán na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000