crosssearch

Letovisko Lopar je místem na severním pobřeží ostrova asi 14 km od města Rabu. Je vyhledávaným cílem turistů pro svoji překrásnou dlouhou písčitou pláž Rajská plaža, která je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko apartmánového domu je pekárna a restaurace. Od centra San Marina...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

letovisko Lopar je místem na severním pobřeží ostrova asi 14 km od města Rabu. Pro svoji překrásnou dlouhou písčitou pláž Rajská plaža (cca 580 m), která je ideální pro rodiny s dětmi, je letovisko Lopar vyhledávaným cílem turistů. Od centra s obchody a restauracemi je vzdálen cca 450 m a od trajektového přístavu, který zajišťuje spojení s ostrovem Krk, je vzdálen cca 1,5 km.

Ubytování

přízemí: apt. pro 5–7 os. – 2lůžk. ložnice, 3lůžk. ložnice a rozkl. gauč (max. pro 2 os.) v denní místnosti s kuchyň. koutem, trouba, SAT/TV, koupelna s WC, terasa před apt., apt. pro 3–4 os. – ložnice s manž. lůžkem a postelí, koupelna s WC, SAT/TV, denní místnost s kuchyň. koutem, možnost přistýlky, terasa před apt.,1. patro: apt. pro 3. os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, vybavená kuchyňka není od ložnice oddělena dveřmi, SAT/TV, YC, koupelna s WC, balkon, 2. patro: apt. pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, vybavený kuchyň. kout v denní místnosti s rozkl. gaučem, koupelna s WC, SAT/TV, AC, balkon. Apt. pro 4–5 os. veliký – 2 dvoulůžk. ložnice, vyb. kuchyně s troubou, koupelna/WC, prostorná terasa, SAT/TV, AC, možnost přistýlky.

Stravování

Typ stravy: bez stravy, za příplatek stravování v penzionu Dragica cca 900 m od apt.

Snídaně: bufetové

Večeře: servírované, výběr ze 2 menu

Vybavení

pronájem apt., spotřeba vody a energie, možnost používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi.

Pro děti

skvělá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Služby za poplatek

domácí zvířata, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace cca 5 EUR/den – splatné na místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000