crosssearch

Villa Vuksanović

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Krásná Villa Vuksanović je situována v oblíbeném letovisku Pag, ve vzdálenosti pouhých 10 m od moře a 500 m od centra letoviska. Díky svým písečným a oblázkovým plážím se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Krásná Villa Vuksanović je situována v oblíbeném letovisku Pag, ve vzdálenosti pouhých 10 m od moře a 500 m od centra letoviska. Díky svým písečným a oblázkovým plážím se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází sportovní areál, tobogán, restaurace, taverny, cukrárny, diskotéky, směnárny a obchody. Na své si však zde přijdou i milovníci staré kultury. Romantické jsou také procházky po pobřeží za měsíčního svitu.

Vybavení

Gril, parkování, vkusně zařízené standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. V letovisku naleznete také dobře známé sportovně-rekreační středisko Olimpic centar, nacházející se v blízkosti městské pláže Prosika.

Ubytování

Villa Vuksanović nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2-lůžkových apartmánech typu BILO s možností přistýlky, 4-lůžkových apartmánech typu TRILO s možností přistýlky a 6-lůžkových apartmánech typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 2
6-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 2
Celkem osob: 24

Stravování

Vlastní. Vřele také doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Místo nabízí sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřišti na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, možnost potápění, cyklotrasy. V sezóně město nabízí bohatý společenský program, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, prolézačky, skákadla.

Pláž

Oblázková: do 800 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000