crosssearch

Villa Tomislav

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Prostorná Villa Tomislav je situována asi 600 m od moře a asi 1 km od centra letoviska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Prostorná Villa Tomislav je situována asi 600 m od moře a asi 1 km od centra letoviska. Okolní vegetací, příjemným podnebím a útulným prostředím se vilka stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry a menší skupinky. Letovisko se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisy z celé Evropy.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, parkování.

Ubytování

Villa Tomislav nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou nově a útulně vybaveny za účelem nejvyššího komfortu. Jsou zde 5-lůžkové aparmtány typu TRILO a 6-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

TRILO 5:
Obsazenost 5 osob. 2 ložnice s manželským lůžkem nebo se 2 lůžky, obývací místnost s 1 lůžkem, kuch. kout, soc. zařízení, balkon.

QUADRI 6:
Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, kuchyňský kout, soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, s možností využití místních kulinářských specialit.

Sport

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka.
Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Tipy

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 600 m od vily, pozvolný vstup do moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000