crosssearch

Prostorná Villa Pisk je situována asi 600 m od moře a asi 800 m od centra letoviska. Okolní vegetací, příjemným podnebím a útulným prostředím se vilka stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry a menší skupinky. Letovisko se pyšní malebnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 1

5-lůžkový apartmán: 1

6-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 15

Poloha:

Prostorná Villa Pisk je situována asi 600 m od moře a asi 800 m od centra letoviska. Okolní vegetací, příjemným podnebím a útulným prostředím se vilka stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry a menší skupinky. Letovisko se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisy z celé Evropy.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem, nádobím a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, TV/SAT, možnost klimatizace (za poplatek), parkování před domem.

Ubytování:

Villa Pisk nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou nově a útulně vybaveny za účelem nejvyššího komfortu. Je zde 4-lůžkový apartmán typu BILO, 5-lůžkový aparmtán typu TRILO a 6-lůžkový apartmán typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeře. Stravování probíhá v hotelu Loža, poblíž centra Novalje.

Sport:

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka.

Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: asi 600 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 600 m od vily.

Moře:

asi 600

Centrum:

asi 800

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 47 m2, dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV/SAT, možnost klimatizace, 2x balkon.

TRILO 5:

Obsazenost 5 osob, 58 m2, 2 ložnice s manželským lůžkem nebo se 2 lůžky, obývací místnost s 1 lůžkem, kuch. kout, soc. zařízení, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon.

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, apartmán na 2 podlažích. 1. podlaží (46 m2): obývací místnost s 2 lůžky, kuchyňský kout, soc. zařízení (sprchový kout), TV/SAT, možnost klimatizace, balkon. 2. podlaží (45 m2): 2 dvoulůžkové ložnice, soc. zařízení (vana), možnost klimatizace, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000