crosssearch

Villa Marija

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Villa Marija je situována asi 1 km od malebného centra letoviska Novalja. Vilka se svým příjemným prostředím, okolní krásou a bujnou vegetací stala oblíbeným cílem pro letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi z celé Evropy. Průzračné, křišťálově čisté moře je vzdálené asi 600...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 3

4-lůžkový apartmán: 3

Celkem osob: 18

Poloha:

Villa Marija je situována asi 1 km od malebného centra letoviska Novalja. Vilka se svým příjemným prostředím, okolní krásou a bujnou vegetací stala oblíbeným cílem pro letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi z celé Evropy. Průzračné, křišťálově čisté moře je vzdálené asi 600 m od vily. Na své si tu příjdou nejen milovníci zábavy a sportu, ale i obdivovatelé římské historie.

Vybavení:

U domu je zajištěno parkování pro hosty vlastní dopravou. V letovisku na Vás čeká bohaté kulturní a společenské vyžití, jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace a kavárničky. Nejbližší obchod je od vily vzdálen asi 300 m.

Ubytování:

Villa Marija nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou nově a útulně vybaveny za účelem nejvyššího komfortu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO a 4-lůžkové aparmtány typu TRILO. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeře. Stravování probíhá v hotelu Loža, poblíž centra Novalje.

Sport:

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka. Bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 600 m od vily.

Moře:

asi 600 m od vily.

Moře:

asi 600

Centrum:

asi 1 000

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s kuch. koutem a 2 lůžky, TV/SAT, soc. zařízení, terasa.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem, 1 dvoulůžková ložnice s 2 oddělenými lůžky, kuchyňský kout, TV/SAT, sociální zařízení, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000