crosssearch

Villa Magdalena

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Apartmánový dům se nachází v oblíbeném letovisku Pag. Díky svým písečným a oblázkovým plážím se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází sportovní areál, tobogán, restaurace, taverny, cukrárny, diskotéky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmánový dům se nachází v oblíbeném letovisku Pag. Díky svým písečným a oblázkovým plážím se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází sportovní areál, tobogán, restaurace, taverny, cukrárny, diskotéky, směnárny a obchody. Na své si však zde přijdou i milovníci staré kultury. Romantické jsou také procházky po pobřeží za měsíčního svitu.

Vybavení

Vkusně zařízené apartmány jsou standardně vybavené s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuch. kout, soc. zařízení, balkón nebo terasa. V letovisku neleznete také dobře známé sportovně-rekreační středisko Olimpic centar, nacházející se v blízkosti městské pláže Prosika.

Ubytování

Villa Magdalena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu.  Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvoulůžkových apartmánech typu MONO. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 4
2-3-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 11

Stravování

Vlastní. Vřele také doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Místo nabízí sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřišti na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, možnost potápění, cyklotrasy. V sezóně město nabízí bohatý společenský program, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, prolézačky, skákadla.

Pláž

Oblázková: 70 m - dlouhá a široká pláž, pozvolný přístup do moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000