crosssearch

Villa Ines se nachází asi 300 m od centra letoviska Novalja. V blízkosti naleznete restaurace a supermarket (asi 500 m). Novalja je turistickým střediskem ostrova Pag. Známá krásnými plážemi v okolí, které nabízejí bohaté sportovní i rekreační vyžití. Novalja láká svojí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

3-lůžkový apartmán: 2

4-lůžkový apartmán: 2

Celkem osob: 14

Poloha:

Villa Ines se nachází asi 300 m od centra letoviska Novalja. V blízkosti naleznete restaurace a supermarket (asi 500 m). Novalja je turistickým střediskem ostrova Pag. Známá krásnými plážemi v okolí, které nabízejí bohaté sportovní i rekreační vyžití. Novalja láká svojí přírodou na příjemné procházky po okolí.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, balkon nebo terasa, parkování.

Ubytování:

Villa Ines nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve tří až čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeře. Stravování probíhá v hotelu Loža, poblíž centra Novalje.

Sport:

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka. Bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: asi 300 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 300 m od vily.

Moře:

asi 300

Centrum:

asi 300

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

BILO 3:

Obsazenost 3 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem nebo se 2 lůžky, obývací místnost s 3. lůžkem a kuch. koutem, sociální zařízení (sprcha + WC), balkon. Apartmán se nachází ve 2. patře.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice s manželským lůžkem nebo se 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení (vana + WC), terasa. Apartmán se nachází v 1. patře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000