crosssearch

Villa Cvetrežnik

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Villa Cvetrežnik je situována pouhých 70 m od průzračného křišťálově čistého moře. Centrum letoviska se nachází ve vzálenosti 800 m. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. Pro aktivní turisty je v blízkosti pláž s různými vodními atrakcemi a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Cvetrežnik je situována pouhých 70 m od průzračného křišťálově čistého moře. Centrum letoviska se nachází ve vzálenosti 800 m. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. Pro aktivní turisty je v blízkosti pláž s různými vodními atrakcemi a tobogánem. Lákavým cílem na romantickou procházku je pobřeží ve večerních hodinách.

Vybavení

Hostům je k dispozici gril a parkování.

Ubytování

Villa Cvetrežnik nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 a 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 10

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, cyklotrasy, potápění, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, prolézačky.

Pláž

Oblázková: asi 700 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000