crosssearch

Villa Božena

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Villa Božena je situována asi 150 m od moře a asi 550 m od centra letoviska Novalja a je moderně a elegantně zařízena. Díky okolní vegetaci, příjemnému podnebí a útulnému prostředí se vila stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 3

6-lůžkový apartmán: 4

Celkem osob: 36

Poloha:

Villa Božena je situována asi 150 m od moře a asi 550 m od centra letoviska Novalja a je moderně a elegantně zařízena. Díky okolní vegetaci, příjemnému podnebí a útulnému prostředí se vila stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupinky. Centrum letoviska je známo pro pozůstatky římské historie. Novalja se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisty z celé Evropy.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány, hostům je k dispozici parkování před vilou. V letovisku na Vás čeká bohaté kulturní a společenské vyžití, jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace a kavárničky.

Ubytování:

Villa Božena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 4-lůžkové apartmány typu BILO a 6-lůžkové aparmtány typu TRILO s možností klimatizace (za poplatek). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeře. Stravování probíhá v hotelu Loža, poblíž centra Novalje.

Sport:

Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka. Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 150 m od vily.

Moře:

asi 150 m od vily.

Moře:

asi 150

Centrum:

asi 550

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000