crosssearch

Villa Boris

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Nová dvoupatrová vilka Boris je situována v blízkosti moře. Proto je ideálním místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Součástí každého apartmánu je balkon, z kterého je nádherný výhled na okolní krajinu. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nová dvoupatrová vilka Boris je situována v blízkosti moře. Proto je ideálním místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Součástí každého apartmánu je balkon, z kterého je nádherný výhled na okolní krajinu. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. Pro aktivní turisty je v blízkosti pláž s různými vodními atrakcemi a tobogánem. Do centra města Pag se dostanete jen po krátké procházce. Lákavým cílem na romantickou procházku je pobřeží ve večerních hodinách.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, kuchyňka se sporákem a ledničkou a jídelním koutem. Vlastní soc. zařízení. Hostům je k dispozici parkování.

Ubytování

Villa Boris nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových apartmánech typu TRILO s možností přistýlky, bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 3
Celkem osob: 12

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, cyklotrasy, potápění, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, prolézačky.

Pláž

Oblázková: asi 450 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000