crosssearch

Ideální místo pro rodiny s malými dětmi díky nádherné písčité pláži a pro ty, kteří nejsou nároční na ubytování a ocení nižší cenu a blízkost pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

1. patro: Apt. č. 1 pro 2-3 os. - skládá se z ložnice s manžel. lůžkem a postelí, denní místnosti s kuchyň. koutem, koupelna s WC, 2 balkony s částečným pohledem na moře, klimatizace Apt. č. 2 pro 2-3 os. -stejný jako číslo 1, ale bez pohledu na moře. Apt. č. 3 pro 3-4 os. ložnice s manželským lůžkem a postelí, v denní místnosti je čtvrtá postel a kuchyňský kout, koupelna s WC, klimatizace, 2 balkony. Apt. č. 4 pro 3-4 os. - stejný jako č. 3, ale bez pohledu na moře.

2. patro: Apt. č. 5 pro 3-4 os. - stejný jako č. 4. Studio č. 6 pro 2-3 os. - místnost se 3 postelemi, kuchyňským koutem, koupelnou s WC, klimatizací a balkonem s částečným pohledem na moře. Studio č. 8 pro 2-3 os. - stejné jako č. 6.

Poloha

starší rodinný domek se nachází v blízkosti překrásné písečné zátoky nedaleko kostlíka sv. Nikole v klidném prostředí obklopen rodinnými domky a poli. Dům má přízemí a 2 patra, ve dvoře se nachází parking a k hostům je k dispozici gril. Díky poloze téměř na pláži je vhodný pro hosty, kteří mají rádi při ruce zázemí apartmánů. Povljana je letovisko se skvělým zázemím pro rodinnou dovolenou.

Pláž

cca 50 m od písčité pláže Perilo

Vybavení

pronájem zařízeného apt., spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., WiFi, klimatizace, gril. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000