crosssearch

Privátní no name apartmány Pag, Mandre, Lun

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Apartmány se nachází rozmístěné na ostrově Pag ve městech Pag, Mandre a Lun cca 1 000 m od moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

AKCE - first minute sleva - platnost do konce ledna 2016.

Záloha u residencí 3000 Kč/apt., doplatek do 50 % do konce března a zbytek měsíc před odjezdem.

apartmány se nachází rozmístěné na ostrově Pag ve městech Pag, Mandre a Lun cca 1 000 m od moře.

Vybavení:

vybavení není jednotné a závisí na vkusu majitelů. U většiny apartmánů je parkovací místo. Ve městech jsou obchody, restaurace, diskotéka, směnárna.

Ubytování:

Apt 2 - 2-lůžková ložnice a kuchyně nebo obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Apt 3 - 3-lůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko) a kuchyně nebo 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s lůžkem, kuchyně, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Apt 4 - dvě 2-lůžkové ložnice (manželské lůžko nebo oddělená lůžka) a kuchyně nebo 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Apt 5 - dvě 2-lůžkové ložnice (manželské lůžko nebo oddělená lůžka) a kuchyně nebo 3-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Apt 6 - tři 2-lůžkové ložnice (manželské lůžko, oddělená lůžka nebo palanda) a kuchyně nebo dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Apt 8 - čtyři 2-lůžkové ložnice (manželské lůžko, oddělená lůžka nebo palanda) a kuchyně nebo tři 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace (na vyžádání v CK, za příplatek na místě), balkon nebo terasa.

Stravování:

vlastní.

Pláž:

oblázkové pláže a betonové plochy do 1000 m od ubytování.

Sport a zábava:

obchody, restaurace, bary, diskotéka, vodní sporty na pláži, výlety po okolí - hudební festivaly.

Poznámka:

apartmán uklízí klient sám, v opačném případě bude účtován poplatek 20-50 EUR podle velikosti apartmánu. Typ apartmánu určuje maximální počet osob na apartmánu. Klienti jsou povinni dodržovat domovní řád majitele.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000