crosssearch

Penzion Belveder

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Penzion Belveder je situován v turisticky nejatraktivnější části letoviska, nachází se na vyvýšenině skalního útesu a nabízí překrásný výhled na okolní hory a moře. Výhodná poloha přímo u písečné pláže je lákavým cílem na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi, ale také i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Penzion Belveder je situován v turisticky nejatraktivnější části letoviska, nachází se na vyvýšenině skalního útesu a nabízí překrásný výhled na okolní hory a moře. Výhodná poloha přímo u písečné pláže je lákavým cílem na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi, ale také i pro seniory. Bohatá fauna a flóra v kombinaci s překrásnými přírodními plážemi je jako stvořená pro strávení klidné dovolené. Do historického a kulturního centra se dostanete asi po 5 minutové procházce. Je zde řada obchůdků se suvenýry, restaurace, kavárničky a pizzerie.

Vybavení

Pokoje jsou rozděleny do dvou pater, jídelna má vnitřní a venkovní posezení a terasa nabízí překrásný výhled na Jadran a hory Velebitu. Je zde možnost parkování u penzionu (omezený počet míst).

Ubytování

Penzion Belveder nabízí ubytování penzionového typu. Máte možnost ubytování v jednoduše vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Plná penze kontinentální, nápoj ke stravě zdarma. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport

Místo nabízí sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, cyklotrasy i možnost potápění. V sezóně město nabízí bohatý společenský program, příjemné restaurace, kavárny a diskotéky a všude je slyšet chytlavá a rytmická živá hudba. Pro děti: pískoviště, prolézačky, hřiště pro plážové sporty, skákadla.

Pláž

Písečná: přímo u penzionu, s pozvolným přístupem do moře. Oblázková: asi 500 m od penzionu. Dlouhá a široká pláž s tobogánem, plná atrakcí a vodního vyžití. S pozvolným přístupem do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000