crosssearch

Mare Nostrum - Studio Pro 3 Os.

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, kromě koupání je ideálním místem na procházky a vyjížďky na kole. Písčité pláže v zátoce jsou bezpečným hřištěm pro všechny děti. Pláž: cca 70m od písčité pláže Typ stravy: bez stravy Poloha: letovisko Povljana leží...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, kromě koupání je ideálním místem na procházky a vyjížďky na kole. Písčité pláže v zátoce jsou bezpečným hřištěm pro všechny děti.

Pláž: cca 70m od písčité pláže

Typ stravy: bez stravy

Poloha: letovisko Povljana leží v jižní části ostrova v zelené zátoce. Čisté, na faunu bohaté moře, mírně se svažující písčité a oblázkové pláže i léčivé "sladkovodní bahno" činí toto místo vyhledávanou rekreační lokalitou. Apartmánový dům Mare Nostrum leží od centra městečka cca 700m, kde jsou restaurace, kavárny a různé obchody.

Vybavení: pronájem vybaveného apartmánu, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, gril v zahradě, parkoviště ve dvoře pro 1 os. auto/apt. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování: přízemí: studio pro 3 os. – manžel. lůžko a rozkládací křeslo, SAT/TV, kuchyň. kout s jídelním stolem, koupelna s WC, terasa před studiem. Apt. pro 4 os. – vedle studia, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň. a jídel. kout, SAT/TV, ložnice s manž. lůžkem a balkonem, koupelna s WC a terasa. 1. patro: apt. 4–5 os. – rozložený do 2 pater, v podkroví se nachází ložnice s manž. lůžkem a rozkládacím křeslem, obývací pokoj s kuchyní a balkonem, SAT/TV, koupelna s WC, v předpokoji manželské lůžko. Apt. pro 4 os. – ložnice s balkonem a manž. lůžkem s koupelnou a WC, obývací pokoj s kuchyň. koutem, SAT/TV, 2 rozkládací křesla, terasa.
Pro děti: zahrada u apartmánů a písčité pláže.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000