crosssearch

Atriový hotel s depandancemi leží na okraji zálivu, lemovaného zelení přímo proti centru městečka Novalja. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím mají satelitní TV a chladničku, pokoje obrácené na mořskou stranu mají balkon.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Atriový hotel s depandancemi leží na okraji zálivu, lemovaného zelení přímo proti centru městečka Novalja. Vybavení pokojů: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím mají satelitní TV a chladničku, pokoje obrácené na mořskou stranu mají balkon.

Vybavení hotelu

Dvoupatrový hotel bez výtahu má recepci a restauraci. V nedalekém centru městečka jsou restaurace, supermarket, pošta, směnárna a další obchody.

Pláž

Mírně se svažující pláž s drobnými kamínky na okraji jachetního přístavu asi 100 metrů od hotelu. Na pláž navazuje řídký lesík s nízkými stromy a keři, kde stinná místa střídají travnaté plochy. Asi 10 minut chůze od hotelu se nachází krásná pláž v kempu Straško s většími oblázky, ve vodě písčité dno, otevřené moře. V sezoně se lze dopravit minivláčkem na další pěknou pláž s drobnými oblázky - Zrče. Tato pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem je podávána v restauraci hotelu Liburnija.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000