crosssearch

Kemp Porat - BGW

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s ,,léčivým blátem". Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.

Vybavení

Recepce a informační služby, bungalovy jsou vybaveny mikrovlnou troubou. Sociální zařízení a sprchy jsou v jedné budově. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu.

Ubytování

Kemp vám nabízí možnost ubytování v čtyřlůžkových bungalovech, některé s možností 1-2 přistýlek. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.


BGW 4+2:
Obsazenost 4 až 6 osob, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem, mikrovlná trouba, terasa. Možnost 2 přistýlek. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.

BGW 4:
Obsazenost 4 osoby, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem, mikrovlná trouba, terasa. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.

Sport

V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře. Moře: asi 150 m od kempu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000