crosssearch

Hotel je situován v blízkosti pláže, asi 15 minut od historického centra letoviska Pag. Je oblíbeným místem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Okolí hotelu Vás bude lákat na procházku za poznáním zdejších tradic a kultury. Příroda je bohatá na bujnou vegetaci a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel je situován v blízkosti pláže, asi 15 minut od historického centra letoviska Pag. Je oblíbeným místem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Okolí hotelu Vás bude lákat na procházku za poznáním zdejších tradic a kultury. Příroda je bohatá na bujnou vegetaci a moře je křištálově čisté.

Vybavení Hotelu

Recepce, restaurace, terasa, parkoviště

Ubytování

Hotel Biser nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Jsou zde klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, vybaveny TV/SAT a telefonem, s balkonem. K dispozici jsou také stejně vybavené pokoje s výhledem na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Možnost dokoupení plné penze.

Sport a zábava

Potápění, vodní skútry, vodní šlapadla, tobogán, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry. V centru restaurace, kavárny, diskotéky. Pro děti: pískoviště, skákadla, prolézačky, hřiště na míčové hry.

Pláž

Písečná: vzdálená pouhých 10 m od hotelu. Oblázková: v letovisku se nachází dlouhá a široká pláž s tobogánem, plná atrakcí a vodního vyžití. Pozvolný přístup do moře. Moře: asi 10 m od hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000