crosssearch

Babsy - Apt.pro 4-6 Os. Obs.4 Os.

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou, v přímé blízkosti oblázkové pláže oceněné Modrou vlajkou – znakem čistoty. Pláž: cca 60m od oblázkové pláže v zátoce Dubrovnik Typ stravy: bez stravy Poloha: v zástavbě rodinných domů na skvělém místě kousek od pláže se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou, v přímé blízkosti oblázkové pláže oceněné Modrou vlajkou – znakem čistoty.

Pláž: cca 60m od oblázkové pláže v zátoce Dubrovnik

Typ stravy: bez stravy

Poloha: v zástavbě rodinných domů na skvělém místě kousek od pláže se nacházejí moderní apartmány s nádherným výhledem na moře z vyššího patra. Vzdálenost do nejbližšího obchodu je cca 40m, restaurace cca 250m a do centra cca 700m.

Vybavení: pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici.

Ubytování: v přízemí domu, na 1. a 2. patře se nacházejí stejně zařízené apt. pro 4–6 os. Apt. se skládá z ložnice s manžel. lůžkem a palandou a obytné místnosti s gaučem na rozkl. pro 2 os., SAT/TV, s kuchyň. koutem s troubou, balkonem, koupelnou s WC, apartmány jsou orientovány směrem k moři. Apt. na 2. patře mají klimatizaci. Jeden z apt. na 1. patře má místo palandy lůžko a je určen pro 4–5 os.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000