crosssearch

Apartmány Mare Nostrum

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, kromě koupání je ideálním místem na procházky a vyjížďky na kole. Písčité pláže v zátoce jsou bezpečným hřištěm pro všechny děti. Letovisko: Povljana Od pláže: 70 m od písčito-oblázkové pláže Poloha: letovisko Povljana leží v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, kromě koupání je ideálním místem na procházky a vyjížďky na kole. Písčité pláže v zátoce jsou bezpečným hřištěm pro všechny děti.

Letovisko: Povljana

Od pláže: 70 m od písčito-oblázkové pláže

Poloha: letovisko Povljana leží v jižní části ostrova v zelené zátoce. Čisté, na faunu bohaté moře, mírně se svažující písečné a oblázkové pláže i léčivé ˝sladkovodní bahno˝ činí toto místo vyhledávanou rekreační lokalitou. Apartmánový dům Mare Nostrum leží od centra městečka 700 m, kde jsou restaurace, kavárny a různé obchody.

Vybavení: pronájem vybaveného apartmánu, spotřeba vody a energií, možnost používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, povlečení, gril v zahradě, parkoviště na dvoře, , veliká společná terasa, ping pong k dispozici, projížďka loďkou s majitelem bezplatně, poznámka: domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek: využití faxu u majitelů objektu, sportovní vyžití v centru, vodní sporty na pláži.

Ubytování: přízemí: studio až. pro 3 os. – manželské lůžko a křeslo na rozlečení, SAT/TV, kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna s WC, teráska před studiem. Aparmtán pro 4 os. – vedle studia: obývací pokoj s gaučem na rozvlečení pro 2 os., kuchyň. a jídelní kout, SAT/TV, ložnice s manželským lůkem a balkónem, koupelna s WC a teráska. 1. patro: apartmán až pro 5 osob rozložený do 2 pater, v podkroví se nachází ložnice s manželským lůžkem a křeslem na rozvlečení, obývací pokoj s kuchyní a balkónem, SAT/TV, koupelna s WC, v předpokoji druhé manželské lůžko. Apartmán pro 4 os. – ložnice s balkónem a manželským 2lůžkem s koupelnou a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, SAT/TV a se 2 křesly na rozvlečení a teráskou.

Pro děti: zahrada, písčité pláže

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000