crosssearch

Apartmány Lanterna

Chorvatsko, Kvarner - Pag

Hezká dalmatská vesnička s pestrým program v centu města, klidné prostředí, široké možnosti sportovního vyžití. Letovisko: Povljana Od pláže: 60 m od písečné pláže Poloha: pečlivě udržovaný dům se nachází v klidné zóně obklopen zelení na výběžku poloostrůvku jedné ze...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hezká dalmatská vesnička s pestrým program v centu města, klidné prostředí, široké možnosti sportovního vyžití.

Letovisko: Povljana

Od pláže: 60 m od písečné pláže

Poloha: pečlivě udržovaný dům se nachází v klidné zóně obklopen zelení na výběžku poloostrůvku jedné ze zátok v městečku Povljana nedaleko od apartmánů Silva.

Vybavení: Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, klimatizace, parkování před domen, gril k dispozici.

Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, paragliding, půjčovna kol a lodí, lehátka, domácí zvířata - 4 EUR/den - splatné v místě.

Ubytování: Vyvýšené přízemí: apt. pro 4 os. - ložnice s manžel. lůžkem a 2 postelemi, klimatizace, SAT/TV, vybavený kuchyň. kout, koupelna s WC, 2 terasy s část. pohledem na moře. 1. patro: studio až pro 2–3 osoby, manžel. lůžko s možností přistýlky, vybavený kuchyň. kout, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC. Apt. pro 3 os. - ložnice s manžel. lůžkem, balkónem, obývací pokoj s gaučem pro 1 os., kuchyň. kout, balkón, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC. Apt. až pro 4 os. – stejný jako apt. pro 4 os., v ložnice je postel navíc. Ze všech balkónů je pohled na moře. 2. patro: podkrovní studio pro až. 4 os. - manžel. lůžko, gauč pro malé děti, klimatizace SAT/TV, kuchyň. kout, koupelna s WC, terasa s pohledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000