crosssearch

Depandance hotelu Lišanj leží v těsné blízkosti hotelu Lišanj poblíž centra Novi Vinodolski. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (přistýlka je řádné lůžko). Stravování formou švédských stolů se podává v hotelu Lišanj. Za výhodný příplatek na místě v recepci možnost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Depandance hotelu Lišanj leží v těsné blízkosti hotelu Lišanj poblíž centra Novi Vinodolski.
Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (přistýlka je řádné lůžko). Naše cestovní kancelář má pokoje ve 3. patře s balkonem na mořskou stranu, ledničkou. Stravování formou švédských stolů se podává v hotelu Lišanj. Za výhodný příplatek na místě v recepci možnost neomezených točených nápojů k večeri i obědů (ty bez nápojů) - na předchozí vyžádání. V přízemí depandance je TV místnost, také je tu prostor pro úschovu jízdních kol a výtah.

Hosté mají k dispozici všechna zařízení hotelu Lišanj: klimatizovaná restaurace s terasou, aperitiv bar s taneční terasou, TV místnost; dále kadeřnický salón, sauna, masáže, kosmetický salón, čtyř dráhová kuželna, posilovna - to vše za poplatek. Hotel má konferenční místnost pro 250 osob (informace v CK). Dále má vnitřní bazén s mořskou vodou (od 15.6 do 31.8. je uzavřen) a venkovní bazén s mořskou vodou, obchod se suvenýry.

Pláže jsou zčásti oblázkové, zčásti kamenité s upravenými plochami pro slunění a dětským pískovým hřištěm, vzdálené cca 50m. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži se nachází potápěčské centrum a půjčovna sportovních potřeb. U hotelu je 6 tenisových dvorců, minigolf, stolní tenis, malé hřiště pro míčové hry. Na ,,bočališti" se naučíte v Chorvatsku velmi rozšířené hry koulemi. Celkovou rehabilitaci doplňují možnosti libovolně dlouhých procházek kolem moře.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, sauna, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, konferenční místnost, kosmetický salón, výtah, masážní salón.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, potápění, hřiště pro míčové hry, kuželky, posilovna.

DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !!

Možnost výhodných příplatků:
- neomezeně k večeři bílé a červené víno, pivo, nealko z automatu - 2 EUR/osoba/den - platba na místě v recepci
- příplatek oběd - 1 menu - 5 EUR/osoba/den - platí se na místě v recepci

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000