crosssearch

Bungalovy a apartmány leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masívem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy jsou rozmístěny v zadní klidnější části.

Konečná cena za osobu od: 6 518 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Bungalovy a apartmány leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masívem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy jsou rozmístěny v zadní klidnější části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená cca 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Vybavení:

Recepce, restaurace, směnárna, dětské hřiště, hned za kempem je minimarket a obchod s novinami, na pláži bar a půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, lehátka a slunečníky. Na recepci je možno pronajmout sejf a napojit se na internet (za úplatu).

Sport a zábava:

Vodní sporty, volejbal, možnost potápění, upravená promenáda z Lovranu do Opatije, možnost pěších výletů do okolních hor.

Pláž:

Pěkná oblázková pláž vybavená slunečníky a různými typy lehátek (za poplatek) je asi 200-400 m od bungalovů.

Stravování:

Bungalovy - v centrální restauraci, snídaně bufet, večeře výběr ze dvou chodů. Apartmány a karavany mají stravování individuální.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Opatija-Medveja

Pokoje:

Bungalovy: V renovovaných patrových budovách jsou vždy dva pokoje v přízemí a dva v prvním patře. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky, s novým vybavením. Mají klimatizaci, SAT-TV, fén, terasu k posezení. Možnost pronájmu chladničky (cca 5 EUR za den).Apartmány: v některých domcích jsou i apartmány s kuchyňkou typu 2+2 (ložnice, obývací pokoj-vždy celé patro domku), lze zajistit na vyžádání.

Tipy pro správnou volbu:

- krásné přírodní prostředí - v dosahu mondénních lázní Opatija - pěkně upravená oblázková pláž

GPS:

45.270991,14.268912

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000