crosssearch

Renovované domky leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masivem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy a apartmány jsou rozmístěny v zadní části.

Konečná cena za osobu od: 2 567 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Renovované domky leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masivem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy a apartmány jsou rozmístěny v zadní části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená asi 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Vybavení areálu:

Recepce, restaurace, směnárna, dětské hřiště, hned za kempem je minimarket a obchod s novinami, na pláži bar a půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, lehátka a slunečníky. Na recepci je možno pronajmout sejf a napojit se na internet (za úplatu).

Sport a zábava:

Vodní sporty, volejbal, možnost potápění, upravená promenáda z Lovranu do Opatije, možnost pěších výletů do okolních hor, možnost surfování.

Pláž:

Pěkná oblázková pláž vybavená slunečníky a různými typy lehátek (za poplatek) je asi 200 - 400 metrů od apartmánů.

Stravování:

Individuální.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Opatija-Medveja

Apartmány:

Apartmány: V některých domcích jsou i apartmány s kuchyňkou typu 2+2 (ložnice, obývací pokoj vždy celé patro domku), lze zajistit na vyžádání.

Naše tipy pro správnou volbu:

- krásné přírodní prostředí - v dosahu mondénních lázní Opatija - pěkně upravená oblázková pláž

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000