crosssearch

Kemp Rapoča leží v borovém háji vedle historického městečka Nerezine, pod pohořím Osoršćica, 5 km od letoviska Osor a 17 km od letoviska Mali Lošinj, na východě ostrova Lošinj. Přímo v kempu je restaurace s jídlem za dobré ceny a malý bar. Do centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kemp Rapoča leží v borovém háji vedle historického městečka Nerezine, pod pohořím Osoršćica, 5 km od letoviska Osor a 17 km od letoviska Mali Lošinj, na východě ostrova Lošinj. Přímo v kempu je restaurace s jídlem za dobré ceny a malý bar. Do centra Nerezine se z kempu dostanete příjemnou procházkou podél moře za 10 minut. V Nerezine si můžete vychutnat procházku mezi typickými chorvatskými domy a posedět v několika restauracích a barech. Můžete také vystoupat na nejvyšší vrchol pohoří Osoršćica - Televrin má 589 metrů - kde stojí kostelík a odkud je úžasný výhled na městečko Nerezine, moře ostrov Lošinj a okolní ostrovy Cres, Susak, Srakane, Unije.

Popis mobilhomu: maximální počet osob je 6, rozměr 7,50 x 3,80m.

Vybavení: 1x pokoj - lůžko 140 x 200 cm, 1x pokoj (2lůžka 70 x 190 cm) + lůžko na patře, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 1 osobu (lůžko 70x 190 cm) v denní místnosti, kuchyňská linka pro vaření, plynový vařič se 4 hořáky, lednička, SAT TV, klimatizace, sprchový kout, samostatné WC, terasa s markýzou: 4x2,40m a zahradním nábytkem. Za příplatek na místě - nutné uvést při rezervaci: mikrovlnná trouba €2/den (max. €10/pobyt).

Napětí: 10A. !!! Ručníky + utěrky vzít vlastní !!!

Na místě se platí: pobytová taxa € 1/dospělá osoba/den (€ 0,50/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek € 25/mobilehome/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, spotřebu energií), dětská postýlka € 2/den, pes do 7 kg € 4/den, parkování druhého auta € 3/den.

Pozn. ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Všechny mobilhomy mají klimatizaci. Mobilhomy jsou rok výroby 2007.

Na ostrov Lošinj se z pevniny dostanete přes most z Kraljevice na ostrov Krk, poté trajektem z přístavu Valbiska do přístavu Merag na ostrově Cres, dále pak po silnici a přes město Osor do Nerezine.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000