crosssearch

Zablaće kemp karavany

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Obrázek není k dispozici

Kvalitní tříhvězdičkový kemp Zablače - karavany - je umístěn nedaleko centra Bašky na ostrově Krk, v údolí sevřeném horskými masívy. Jeho ideální poloha zaručuje pohodlný dosah veškerých služeb, obchůdků, kaváren a restaurací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní tříhvězdičkový kemp Zablače - karavany - je umístěn nedaleko centra Bašky na ostrově Krk, v údolí sevřeném horskými masívy. Jeho ideální poloha zaručuje pohodlný dosah veškerých služeb, obchůdků, kaváren a restaurací. V kempu jsou k dispozici sprchy s teplou vodou, umývárna nádobí, obchod s potravinami a volně přístupný altánek s grilem. K vaší aktivní dovolené přispějí místní cyklotrasy, 70 km turistických stezek, tenisové kurty, fotbalové i beach-volejbalové hřiště, ping-pong, minigolf apod. Zdravotní středisko včetně stomatologie je v místě.

Šestimetrové dvouložnicové karavany Burstner se stanovými předsíněmi jsou umístěny cca 250 m od pláže. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4 dospělých osob s možností 5. osoby (mikrovlnná trouba, elektrický dvouplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí (nerez, sklo, porcelán), příbory, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, slunečník). Nutno sebou vzít pouze ložní povlečení, utěrky a osušky. Jelikož se nejedná o zalesněný kemp, jsou všechny karavany vybaveny i klimatizací. Karavany dosahují délky cca 6 m, šíře 2 m. Ve stanech, které navazují na karavan a jejichž šíře je 2,4 m, jsou dřevěné podlážky.

Dva kilometry se táhnoucí městská pláž s malými bílými oblázky i nedaleké azurové laguny spolu s protějším ostrovem Prvić vytvářejí fascinující scenérii. Po celé délce pláže je pozvolný vstup do moře, a tak je koupání vhodné i pro starší osoby a malé děti. Na čistých a udržovaných plážích najdete sprchy i řadu stánků, restaurací a plážových barů. Vyhledávanou atrakcí malých i velkých jsou i místní tobogány, půjčovna člunů a šlapadel. Za poplatek si zde můžete zapůjčit plážová lehátka a slunečníky. Pro příznivce nudismu je k dispozici nedaleká nudistická pláž Bunculuka. Pláže jsou za čistotou oceněny tzv. Modrou vlajkou.
Při převzetí karavanu se skládá kauce 1.000,-Kč, která je vratná po skončení pobytu.
Kapacita CK Cherry Ostrava.

Poloha: do 400 m od moře

Vybavení: restaurace a lá carte, pláž nuda, kavárna, obchod s potravinami, sprchy na pláži, grill společný s ostaními, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, tobogán, ambulance, sociální zařízení společné, obchody různé.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, půjčovna lodiček, cyklistika, půjčovna šlapadel, turistika, hřiště fotbalové.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000