crosssearch

Villa Tereza

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Starobylé kamenné letovisko Vrbnik leží na ostrově Krk, vynořuje se přímo z moře a dobývá návštěvníky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Starobylé kamenné letovisko Vrbnik leží na ostrově Krk, vynořuje se přímo z moře a dobývá návštěvníky svojí neuvěřitelnou krásou a duchem. Je to městečko hlaholice, knížat Frankopanů, duchovních i umělců. Procházka úzkými starými kamennými uličkami a nejmenší uličkou na světě vás dovede do konoby s pravou domácí kuchyní a do mnohých známých vinných sklípků.
Villa je situována v příjemném a klidném městečku Garica, nedaleko Vrbniku (asi 6 km), ve vzdálenosti asi 6 km m od moře a 30 m od centra. Asi 30 m je vzdálen nejbližší obchod.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, s TV/SAT, pračkou a klimatizací. Možnost využití parkovacího místa, grilu.
Apartmán je vhodný i pro osoby na invalidním vozíku.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 až 3-lůžkovém apartmánu typu BILO. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky. 

Stravování

Vlastní.

Sport

Potápění, cykloturistika, jogging, dále pro všechny, co mají rádi pěší turistiku jsou zde značené trasy, které Vás provedou krásnou přírodou. V blízkosti se nachází chorvatský přírodní park. Turistické sdružení zde organizuje spoustu zábavních a kulturníh programů. Doporučujeme také návštěvu zdejších historických památek, muzeí a galerií.

Pláž

Oblázková: asi 6 000 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000