crosssearch

Villa Rupcic

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Klimno leží na ostrově Krk, jedná se o klidné, malé, romantické městečko, které zdobí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Klimno leží na ostrově Krk, jedná se o klidné, malé, romantické městečko, které zdobí kostelíček svatého Klementa, podle nějž dostalo své jméno.
Villa Rupcic je situována ve vzdálenosti asi 150 m od moře. Asi 400 m je vzdálena nejbližší restaurace.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, TV/SAT. Možnost využití grilu a parkovacího místa.
Letovisko je známé svou bohatou nabídkou restaurací, které nabízejí mořské a jiné speciality a vynikající původní víno, dále je zde možnost zakotvení v mořské i suché marině. V nedaleké zátoce Soline je i léčivé bahno obvzláště účinné na kostní onemocnění.

Ubytování

Villa Rupcic nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 až 4-lůžkovém apartmánu typu BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky. 

Kapacita

2 až 4-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 8

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.
V několika restauracích přímo ve městě se nabízejí výborné speciality domácí a mezinárodní kuchyně a bílé autochtonní víno "žlahtina".

Sport

Plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, petanque, potápění, vodní lyžování. Dále pro všechny, co mají rádi procházky v přírodě je zde kolem 60 značených tras pro chodce i cyklisty, které spojují všechna letoviska v oblasti obce Dobrinj.

Pláž

Oblázková: asi 300 m od vily.
Písečná: asi 1 km od vily.
Chráněná zátoka Soline, mělké teplé moře a příznivé klimatické podmínky umožňují koupání a různé vodní sporty od května až do pozdního podzimu. Natírání léčivým bahnem dodává kromě léčivých účinků vaší dovolené i dodatečnou exotickou atmosféru, takže se zátoka stává stále navštěvovanější a vyhledávanější atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000