crosssearch

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Starobylé kamenné letovisko Vrbnik leží na ostrově Krk, vynořuje se přímo z moře a dobývá návštěvníky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Starobylé kamenné letovisko Vrbnik leží na ostrově Krk, vynořuje se přímo z moře a dobývá návštěvníky svojí neuvěřitelnou krásou a duchem. Je to městečko hlaholice, knížat Frankopanů, duchovních i umělců. Procházka úzkými starými kamennými uličkami a nejmenší uličkou na světě vás dovede do konoby s pravou domácí kuchyní a do mnohých známých vinných sklípků.
Villa je situována na klidném místě, ve vzdálenosti asi 400 m od moře a 500 m od centra. Asi 250 m je vzdálena nejbližší restaurace a asi 500 m obchod.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Možnost využití parkovacího místa.
Apartmán je vhodný i pro osoby na invalidním vozíku.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2-lůžkovém apartmánu typu BILO s možností 2 přistýlek a MONO. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 2
Celkem osob: 6

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

Potápění, cykloturistika, jogging, dále pro všechny, co mají rádi pěší turistiku jsou zde značené trasy, které Vás provedou krásnou přírodou. V blízkosti se nachází chorvatský přírodní park. Turistické sdružení zde organizuje spoustu zábavních a kulturníh programů. Doporučujeme také návštěvu zdejších historických památek, muzeí a galerií.

Pláž

Oblázková: asi 400 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000