crosssearch

Villa Bensek

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Šilo leží na ostrově Krk a pyšní se dlouhou tradicí v cestovním ruchu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Šilo leží na ostrově Krk a pyšní se dlouhou tradicí v cestovním ruchu. Největším bohatstvím Šila jsou jeho četné krásné slunné přírodní štěrkovité pláže - malé zátoky, především je známá písčitá pláž s čistým, modrým, ke koupání vždy příjemným mořem, ideálním pro malé děti.
Villa Bensek je situována ve vzdálenosti asi 200 m od moře. Asi 100 m je vzdálena nejbližší restaurace.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, TV/SAT, klimatizací. Možnost využití grilu a parkovacího místa.

Ubytování

Villa Bensek nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky. 

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 4
 

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.
V několika restauracích přímo ve městě se nabízejí výborné speciality domácí a mezinárodní kuchyně a bílé autochtonní víno "žlahtina".

Sport

Tenisové kurty (v autokempu Tiha), plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, petanque, potápění, vodní lyžování. Dále pro všechny, co mají rádi procházky v přírodě je zde kolem 60 značených tras pro chodce i cyklisty, které spojují všechna letoviska v oblasti obce Dobrinj.

Pláž

Písečná: asi 200 m od vily, pláž je vhodná pro děti a neplavce.
Kamenitá: asi 450 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000