crosssearch

Ubytování v soukromí Malinska

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Soukromé apartmány se nacházejí v různých lokalitách na ostrově Krk (letoviska Malinska, Porat, Vantačići, Sv. Vid), vzdálených od moře 300 - 1000 metrů. Všechny apartmány odpovídají kategorizaci ***.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Soukromé apartmány se nacházejí v různých lokalitách na ostrově Krk (letoviska Malinska, Porat, Vantačići, Sv. Vid), vzdálených od moře 300 - 1000 metrů. Všechny apartmány odpovídají kategorizaci ***. Apartmány jsou standardně vybaveny pro příslušný počet osob lůžky v ložnicích, ložním prádlem , ručníky , mají obývací místnost s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnu se sprchou a WC, balkón nebo terasu, parkování v blízkosti domu. Většina apartmánů je mimo jiné vybavena i SAT TV, grilem.

A2 - ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání)

A4 - 2 ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání)

A6 - 3 ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání)

Stravování je vlastní.

dítě 0-1,99 let na lůžku s rodiči (pouze 1) - zdarma. Dítě 2-3,99 na lůžku s rodiči za příplatek 100 Kč na den (pouze 1).

Klimatizace je za příplatek 5,- €/den ( na vyžádání)

pes 5,- €/den ( na vyžádání) .

Na místě se platí jednorázový příhlašovací poplatek 3,- €/osoba/ pobyt.

V termínech 18.6.-3.9.2016 pobyty možné pouze sobota-sobota, v ostatních termínech příjezd možných každý den. pobyt kratší než 4 noci je za příplatek 30%.

check in 14-18 hodin, check out 10 hod

AKCE 7=6 V TERMÍNECH DO 25.6. A OD 3.9.2016 JE JIŽ ZAHRNUTA V CENĚ

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000