crosssearch

Soukromé apartmány Šilo

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Obrázek není k dispozici

Velmi příjemné a poklidné letovisko Šilo s dlouholetou turistickou tradicí se rozprostírá v chráněné zátoce Stipanja. V blízkosti najdete zátoku Soline s lečivým slaným bahnem. Četné písečné a slunné pláže spolu s pohostinností místních lidí vytvářejí ideální místo k prožití...

Konečná cena za osobu od: 2 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemné a poklidné letovisko Šilo s dlouholetou turistickou tradicí se rozprostírá v chráněné zátoce Stipanja. V blízkosti najdete zátoku Soline s lečivým slaným bahnem. Četné písečné a slunné pláže spolu s pohostinností místních lidí vytvářejí ideální místo k prožití klidné dovolené.

Poloha:

Apartmánové vily se nacházejí cca 200-500 m od pláže a stejně daleko je obchod s potravinami.

Ubytování:

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC) a jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením a chladničkou. Přímo u objektů jsou parkovací místa. Některé vily mají možnost grilování. Studio S2 - jeden obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňským a jídelním koutem. Apt. A2 - ložnice a obývací pokoj. Apt. A4 - ložnice a obývací pokoj se dvěma lůžky. Apt. A6 - dvě ložnice a obývací pokoj se dvěma lůžky. Klimatizace na vyžádání, nutno objednat společně s ubytováním (za příplatek).

Stravování:

Bez stravy.

Pláž:

Prostorná kamenitopísečná pláž se nachází cca 200-500 m od apartmánů.

Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jičín, Jihlava, Klatovy, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Mohelnice, Most, Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Slaný, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřech, Zlín, Znojmo.

Informace pro klienty: po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry/ubytovateli vybírány následující poplatky: jednorázový registrační poplatek 2,50 EUR/osoba/pobyt.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000