crosssearch

Soukromé apartmány Baška

Chorvatsko, Kvarner - Krk (zobrazit na mapě) mapa

Již dlouhá léta patří Baška, pro své dlouhé a široké oblázkové (místy písečné) pláže, k jednomu z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska, především pro velmi krásnou a populární pláž Vela plaža. Velkou předností tohoto ostrova je snadná dostupnost z ČR a jeho spojení s pevninou...

Konečná cena za osobu od: 2 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Již dlouhá léta patří Baška, pro své dlouhé a široké oblázkové (místy písečné) pláže, k jednomu z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska, především pro velmi krásnou a populární pláž Vela plaža. Velkou předností tohoto ostrova je snadná dostupnost z ČR a jeho spojení s pevninou mostem.

Poloha

Apartmány se nacházejí nedaleko centra města a obchodu s potravinami, cca 200-700 m od pláže, podle polohy konkrétního apartmánu.

Ubytování

Apartmány a studia s balkonem nebo terasou se nacházejí v soukromých vilkách, jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, lůžkovinami a ručníky, vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC). Přímo u objektů jsou parkovací místa. Některé vily mají možnost grilování. Studio S2 - jeden obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňským a jídelním koutem.

Apartmán A2 - jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Apartmán A4 - dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Apartmán A6 - tři ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Možnost přistýlky do každého apartmánu. Klimatizace na vyžádání, nutno objednat společně s ubytováním (za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Široká písečnooblázková pláž se nachází cca 200-700 m od apartmánů, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Autobusová doprava

nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000