crosssearch

Pavilon poskytuje velmi jednoduchý standard ubytování bez vlastních služeb. Recepce a restaurace je v hotelu Beli Kamik. Klienti mohou využívat i veškeré další služby tohoto hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Jednopatrová zděná budova leží asi 300 metrů od moře nedaleko hotelu Beli Kamik.

Vybavení hotelu:

Pavilon poskytuje velmi jednoduchý standard ubytování bez vlastních služeb. Recepce a restaurace je v hotelu Beli Kamik. Klienti mohou využívat i veškeré další služby tohoto hotelu.

Sport a zábava:

V blízkosti se nachází tenisové kurty, stolní tenis. V sezóně taneční a zábavní večery. V sezoně animace pro děti a možnost cvičení (aerobic) v hotelu Beli Kamik. Nově vybudované cyklistické stezky po celém ostrově. Nově vybudované dětské hřiště a menší trampolína v blízkosti.

Pláž:

Ve vzdálenosti asi 300 metrů je menší oblázková pláž. Podél promenády jsou asi 2 km dlouhé kamenité pláže s malými zátokami a upravenými místy na slunění vybavené sprchami. Nedaleko je také neoficiální nudistická pláž.

Stravování:

Bufetová polopenze v restauraci v hotelu Beli Kamik.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Njivice - ostrov Krk

Pokoje:

Prostorné dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny zachovalým nábytkem a kobercem, koupelny byly renovovány.

Tipy pro správnou volbu:

- velmi výhodná cena - rodinné pokoje pro 4 osoby

GPS:

45.171373,14.548012

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000