crosssearch

Hotelový komplex hlavní budovy a depandance leží přímo u moře a v centru městečka obklopen udržovanou zelení.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotelový komplex hlavní budovy a depandance leží přímo u moře a v centru městečka obklopen udržovanou zelení.

Vybavení Hotelu

Recepce, restaurace, bar, herna pro děti, dětské hřiště, fitness, prodejna suvenýrů, masáže. Hotel má výtah, vstup je přizpůsoben i pro invalidy, ti mají také vyhrazené místo na hotelovém parkovišti.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, SAT-TV, telefon a sejf, některé mají balkon. K dispozici jsou pokoje economy s fancouzským lůžkem (cca 13 m2) vhodné pro 1-2 osoby, dále standardní pokoje pro 2 osoby (cca 17 m2), pokoje komfort s možností přistýlky pro 2-3 osoby (cca 20 m2) a balkonem, a rodinné pokoje (cca 28 m2) se dvěma lůžky a gaučem nebo palandou – vhodné pro rodiny se dvěma dětmi. Na vyžádání jsou možné i speciálně upravené pokoje pro invalidy.

Stravování

Plná penze formou bufetu včetně nápojů (minerální voda, nealkoholické nápoje, víno), dětské menu.

Sport a zábava

Mini golf, stolní tenis, pronájem kol a vodních skútrů, vodní sporty, potápění (cca 200 m), možnost pronájmu jachty (500 m), pastýřské upravené stezky v blízkosti, 3 km dlouhá promenáda podél moře, nově vybudované cyklistické stezky po celém ostrově Krk. V sezoně taneční večery, živá hudba, folklorní večery a další zábava v okolí.

Pláž

Asi 100 m od hotelu jsou betonové pláže se zastíněnými místy s obchůdky a možností zapůjčení lehátek a slunečníků. Turistickým vláčkem lze zajet ke vzdálenějším atraktivním oblázkovým plážím na kraji městečka. Pěkné pláže lze také navštívit pomocí taxi-člunů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000