crosssearch

Hotel Park Punat se nachází v centru města Punat na ostrově Krk, umístěný ve stínu borovic a oliv. Hotel se skládá ze dvou budov Park I a Park II a je přímo na mořském břehu, u dlouhé promenády. Hotel má několik kotevních míst přímo před hotelem a větší počet kotevních míst v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Park Punat se nachází v centru města Punat na ostrově Krk, umístěný ve stínu borovic a oliv. Hotel se skládá ze dvou budov Park I a Park II a je přímo na mořském břehu, u dlouhé promenády. Hotel má několik kotevních míst přímo před hotelem a větší počet kotevních míst v Marině Punat vzdálené 500 metrů. Pro starší osoby a invalidy má pláž uzpůsobený vstup do moře.

Vybavení Hotelu

recepce, bar, kavárna, obchod, možnost masáží, internet ve společných prostorách, parkoviště. Součástí hotelu je i kavárna s terasou, fitness centrum s barem, hřiště pro děti. Můžete využít i služeb vláčku, který vás v létě odveze na vzdálenější pláže v okolí Punatu.

Ubytování

Hotel má 219 pokojů se sprchou a WC, Sat-TV, telefon, část pokojů má balkon.Všechny pokoje mají klimatizaci.

– ekonomický pokoj - cca 13 m2, pro 1 maximálně 2 osoby
– standardní pokoj - cca 17 m2 pro 2 dospělé osoby
– komfortní pokoj - cca 20 m2 maximálně pro 3 dospělé osoby
– rodinný pokoj - cca 28 m2 pro 2 dosp. osoby a 2 děti, dvoulůžková postel, rozkládací gauč

Stravování

Nápoj na přivítanou, Falkensteiner All Inclusive Light: bohatá snídaně formou bufetu, lehký oběd s nápoji, bohatá večeře s nápoji taktéž bufet.

Sport, zábava

Aerobic a Fitnes program - ranní gymnastika s animací, možnost procházek v okolí Punatu. Animace pro děti po dobu školních prázdnin.

Pláž

je vzdálená asi 10 minut pěšky od hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000