crosssearch

Hotel leží asi 500 metrů od centra města a jen 200 metrů od pláže. Recepce, restaurace, hotelový sejf, kavárna, prostorné parkoviště, dětské hřiště. V blízkosti hotelu je supermarket a autobusová stanice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel leží asi 500 metrů od centra města a jen 200 metrů od pláže.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, hotelový sejf, kavárna, prostorné parkoviště, dětské hřiště. V blízkosti hotelu je supermarket a autobusová stanice.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje byly renovovány, jsou klimatizované, s vlastním příslušenstvím, mají SAT-TV, fén, chladničku, telefon. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a také pokoje typu 2+2 s ložnicí s manželským lůžkem a vizuálně odděleným dětským pokojem s palandou. Pokoje nemají balkony.

Sport a zábava

Nedaleké sportovní centrum nabízí plážový volejbal, mini golf, stolní tenis, školu potápění, pronájem loděk a další vodní sporty. V hotelu je dětský klub, různé animace. Možnost organizovaných výletů přímo z hotelu - panorama lodí, noční rybolov, Rab, Benátky. Pěší výlety do okolí.

Pláž

Různé typy pláží - betonové, ale i s malými zátokami a oblázky se nacházejí asi 200-500 metrů od hotelu. V blízkosti je i nudistická pláž. Cestu si lze zkrátit turistickým vláčkem.

Stravování

Bufetová polopenze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000