crosssearch

Hotel je umístěn v zalesněném zálivu asi 150 metrů od moře a 10 minut chůze od centra městečka. Skládá se ze dvou traktů - kvalitnější Beli Kamik I a jeho jednodušší depandance Beli Kamik II.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel je umístěn v zalesněném zálivu asi 150 metrů od moře a 10 minut chůze od centra městečka. Skládá se ze dvou propojených budov, depandance Beli Kamik II byla renovována, má obnovené koupelny a nová okna.

Vybavení hotelu

Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, kavárna, kulturní sál, výtah. Hlavní budova je pasáží spojena s dep. Beli Kamik II.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím, některé mají balkon. Všechny pokoje mají nový nábytek, satelitní TV, telefon. Pokoje v hlavní budově mají navíc minibar. V depandanci chladnička za poplatek.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu se nacházejí tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, půjčovna člunů, kol, paragliding. V sezóně taneční večery.

Pláž

Ve vzdálenosti asi 150 metrů je menší oblázková pláž. Podél promenády jsou asi 2 km dlouhé kamenité pláže s malými zátokami a upravenými místy na slunění vybavené sprchami. Nedaleko je také nudistická pláž.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000