crosssearch

Apartmány Punat

Chorvatsko, Kvarner - Krk

Letovisko Punat je nautickým a turistickým centrem ostrova Krk, je rájem především surfařů a jachtařů, s největší, dobře zařízenou marinou v této části Jadranu. Jedná se o typické přímořské městečko, obkopené plodnými olivovými háji, vinohrady a nabízející známe kouzlo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hoteluPoloha

Letovisko Punat je nautickým a turistickým centrem ostrova Krk, je rájem především surfařů a jachtařů, s největší, dobře zařízenou marinou v této části Jadranu. Jedná se o typické přímořské městečko, obkopené plodnými olivovými háji, vinohrady a nabízející známe kouzlo kamenných domů a úzkýách uliček.
Apartmány jsou rozmístěny po tomto letovisku ve vzdálenosti 200 až 500 m od moře.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím.

Ubytování

Apartmány Punat nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 a 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky. 

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů. V srdci Puntarské dragy se nachází malý drahokam - překrásný ostrůvek Košljun s františkánským klášterem a kostelem s knihovnou, etnografickým muzeem a sbírkou církevního umění. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Pláž

Oblázková: asi 200-500 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000