crosssearch

Apartmány jsou v soukromých vilkách rozmístěných ve vzdálenosti 250 - 500 metrů od moře a do 800 metrů od centra městečka Malinska, kde se nacházejí obchody, restaurace a kavárny. Pláž: Pláže za městem jsou převážně oblázkové a přírodní, ve městě je upravená betonová...

Konečná cena za osobu od: 3 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Apartmánů

Apartmány jsou v soukromých vilkách rozmístěných ve vzdálenosti 250 – 500 metrů od moře a do 800 metrů od centra městečka Malinska, kde se nacházejí obchody, restaurace a kavárny.

Vybavení Apartmánů

Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami, kuchyňský kout je zařízený pro základní vaření, je zde chladnička a vařič, vlastní příslušenství, možnost parkování. Apartmány mají terasu nebo balkon, u většiny je SAT-TV, možnost grilování a možnost dokoupení klimatizace (5 Eur za den).

Apartmány

Apartmán typu studio pro 2-3 osoby má jeden prostor se dvěma lůžky a možností přistýlky.
Apartmán pro 2-3 osoby má ložnici se dvěma lůžky a denní pokoj s možností přistýlky.
Apartmán pro 4-5 osob má dvě ložnice a možnost přistýlky.

Stravování

Individuální.

Sport a zábava

Klienti soukromých apartmánů mohou využít nabídku sportovního vyžití u okolních hotelů – tenis, bowling, mini golf, jízdu na koni. Středisko je známé dobrými podmínkami pro potápění. Z Malinske vede promenáda do městečka Njivice, která je vhodná i pro cyklisty. Vodní sporty, výlety na okolní ostrovy.

Pláž

Pláže za městem jsou převážně oblázkové a přírodní, ve městě je upravená betonová promenáda, moře je vzdálené asi 250 – 700 metrů od apartmánů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000