crosssearch

Moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, minibarem. Pokoje typu 1/2+2 s balkonem a možností až 2 přistýlek. V nabídce také pokoje bez balkonu s možností přistýlky, tyto mohou být v hlavní budově nebo depandanci Villa Pinia.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA:  Karlobag - městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie. Karlobag leží naproti ostrovu Pag, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitským průlivem (Velebitski kanal). Památek je díky válečné minulosti velmi málo, a to kapucínský klášter s kostelem sv. Josefa ze zač. 18.stol., zbytky středověkého hradu nad městečkem. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů. Možnost výletů do pohoří Velebit, do národního parku Paklenica a další. Vzdálenost hotelu 300m od centra města, 90 km od Zadaru.

PLÁŽ: 50m od hotelu, betonové plochy, skalnatá.

UBYTOVÁNÍ: moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, minibarem. Pokoje typu 1/2+2 s balkonem a možností až 2 přistýlek. V nabídce také pokoje bez balkonu s možností přistýlky, tyto mohou být v hlavní budově nebo depandanci Villa Pinia.

VYBAVENÍ A SPORT:

recepce, hotel a depandance, restaurace s velkou terasou, bar, vnitřní a venkovní bazén, posilovna, sauna, masáže, wellness, fitness centrum, volejbalové hřiště, minigolf, tenis, stolní tenis, vodní sporty na pláži, internetový koutek, Wi-Fi.

Poznámka:  Parkovné 1 € / den, asistenční a delegátské služby v českém jazyce 5 € / dospělá osoba - (od cca 15.6 do 15.9.2015) -  platba na recepci.

STRAVOVÁNÍ: All inclusive

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

• snídaně, obědy a večeře formou bufetu, salátový bufet, k obědu a večeři (pivo, víno, džus, voda), zmrzlina

• u baru na terase - koláče, káva, místní pálenky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 21:00 hod

• využívání vnitřního a venkovního bazénu

• 60 minut tenisu za pobyt (při pobytu min. 7 nocí)

• 1 hodina sauny (při pobytu min. 7 nocí)

• sleva na masáže a wellness od 20 %

• animace pro děti (od 1.7. do 31.8.)

• živá hudba 6 x týdně (od 1.7. do 30.9.)

Cena zahrnuje: - 7x ubytování na osobu s all inclusive - pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: - parkovné 1 € na den - asistenční a delegátské služby v českém jazyce 5 € / dospělá osoba - platba na recepci (od cca 20.6 do 5.9.2015)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000