crosssearch

Hotel se nachází cca 150 m od písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Je zde i odlehlejší lesní pláž využívaná mimo jiné i nudisty. Jízda na vodních lyžích, člunu, lodičky, šlapadla. Hotel se nachází v centru městečka Selce a 150m od pláže. Je zde velká příležitost k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Pláž:
Hotel se nachází cca 150 m od písčito- oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Je zde i odlehlejší lesní pláž využívaná mimo jiné i nudisty. Jízda na vodních lyžích, člunu, lodičky, šlapadla .

Poloha:
Hotel se nachází v centru městečka Selce a 150m od pláže. Je zde velká příležitost k různým procházkám a výletům, k posezení v mnoha restauracích, cukrárnách a kavárnách nebo k nesčetným nákupům.

Stravování:
Polopenze, snídaně bufetovou formou, večeře výběrem z menu, v termínu od 15.6. do 15.9. formou bufetu.

Ubytování:
Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem, vlastní sociální zařízení(sprcha,WC) umístěné v pavilonech. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Součástí hotelu je restaurace, aperitiv bar a terasa kde v letních měsících hraje živá hudba. Za hotelem je k dispozici velké množství sportovních a zábavních lákadel jako tobogan, minigolf, prolézačky pro děti, tenis, stolní tenis.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000