crosssearch

Hotel Zagreb & dep. Villa Pinia

Chorvatsko, Kvarner - Crikvenica

Hotel a jeho depandance, Villa Pinia, se nacházejí v nádherném místě na okraji hor Velebit. Hotel je umístěn v první linii u moře. Směs mořského vzduchu a mořské vody otevírá velké možnosti pro zdravou rekreaci nebo pro relaxační programy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový pokoj: 104

Přistýlka: 50

Celkem osob: 258

Poloha:

Hotel a jeho depandance, Villa Pinia, se nacházejí v nádherném místě na okraji hor Velebit. Hotel je umístěn v první linii u moře. Směs mořského vzduchu a mořské vody otevírá velké možnosti pro zdravou rekreaci nebo pro relaxační programy.

Vybavení:

Recepce 24 hodin denně, restaurace, caffee bar, wellness centrum, bazén, otevřená terasa s krásným výhledem na ostrov Pag, k poslechu hraje živá hudba. Parkování je možné za poplatek 1,5 EUR/den/vozidlo (platí se na recepci hotelu).  V době od 18.6. do 4.9.2015 je klientům k dispozici delegát (10 EUR/pokoj, poplatek je povinný a platí se také na místě).

Ubytování:

Hotel Zagreb a depandance Villa Pinia nabízejí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Některé pokoje jsou s balkonem a orientovány na mořskou stranu (ty se nacházejí v hlavní budově). Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

All inclusive - snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (18:30-20:30) formou bufetu. Na obědy a večeře se podávají 2 polévky, 3 hlavní jídla, minimálně 4 druhy příloh, saláty, dezerty, ovoce. Nápoje v prostorách restaurace v ceně stravování: voda, bílé a červené víno, pivo, nealko. Rovněž občerstvení v baru na terase je součástí all inclusive: snack, sladké pečivo, zmrzlina (pouze v době oběda), káva, nealko, nápoje z automatu, pivo, bílé a červené víno, místní alkoholické nápoje (rakija, slivovice, medovina, domácí brandy, domácí vodka) - každý den mezi 11:00-21:00.

Sport:

Hotel Zagreb nabízí fotbal, minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, volejbal, taneční večery. V rámci programu all inclusive je zahrnuto bezplatné užívání venkovního i vnitřního bazénu, 60 min na tenisových kurtech/1x 7-denní pobyt/pokoj, 120 min návštěva sauny/1x 7-denní pobyt, 20% sleva na masáže. Animace pro děti i dospělé probíhají od 1.7. do 31.8. Živá hudba hraje 6x týdně (1.7.-31.8.).

Pláž:

Kamenné plochy: asi 50 m od hotelu.

Moře:

asi 50 m od hotelu.

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 300

Další:

Zvířata nejsou povolena.

P 1/2:

Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT a minibarem. Pokoj se nachází v hlavní budově nebo v depandanci.

P 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT a minibarem. Pokoj se nachází v hlavní budově nebo v depandanci.

P 1/2+2:

Obsazenost 4 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s 2 přistýlkami a se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT a minibarem. Pokoj se nachází v hlavní budově nebo v depandanci.

P 1/2+2 BM:

Obsazenost 4 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s 2 přistýlkami a se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT a minibarem. Pokoj se nachází v hlavní budově a má balkon s výhledem na moře.

P 1/2 BM:

Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT a minibarem. Pokoj se nachází v hlavní budově a má balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000