crosssearch

Rodinný hotel se nachází v parku v centru letoviska Crikvenica. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizaci mají jen pokoje směr moře, TV/SAT, sprcha, WC, pokoje směr park nebo moře, pokoje na moře s balkonem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Esplanade se nachází přímo u městské pláže v parku, cca 800 m od centra Crikvenice. Hotel má starší, původní část v mediteránském stylu z 30. let minulého století spojenou s přístavbou moderního pavilonu. Je centrálně vytápěn.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, které jsou na vyžádání a jednolůžkové. Jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, centrálním vytápěním. Pokoje jsou umístěny na mořskou stranu (tyto mají klimatizaci), směr město nebo směr park (viz ceníková tabulka).

Pláže jsou oblázkové, vzdálené cca 100 m od hotelu, oddělené pobřežní promenádou.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, internetový koutek na recepci, taneční terasa s hudebními večery, parkoviště, minigolf, stolní tenis. Sportovní vyžití dle místní bohaté nabídky.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: televizní místnost, dětské hřiště, internet na recepci za poplatek, výtah, parkování, recepce centrální, centrum města.

Sport a zábava: stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

První dítě do 6 let přistýlka (3.lůžko - na vyžádání) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Přistýlky jsou na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000