crosssearch

Depandance Omorika

Chorvatsko, Kvarner - Crikvenica

Jednotlivé 3 budovy jsou v těsné blízkosti hotelu Omorika. Nacházejí se v zeleni piniového háje, v mírném svahu nad překrásnou Crikvenickou riviérou. V okolí se nalézají obchůdky, bary a hospůdky, kde se můžete občerstvit či osvěžit. Nalézají se zde také dětské koutky s...

Konečná cena za osobu od: 12 456 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

jednotlivé 3 budovy jsou v těsné blízkosti hotelu Omorika. Nacházejí se v zeleni piniového háje, v mírném svahu nad překrásnou Crikvenickou riviérou. V okolí se nalézají obchůdky, bary a hospůdky, kde se můžete občerstvit či osvěžit. Nalézají se zde také dětské koutky s houpačkami, skluzavkami, trampolínami apod. Samotné centrum Crikvenice je vzdáleno pohodlnou panoramatickou procházkou podél moře 20 minut.

Vybavenost

hosté mohou plně využívat služeb hotelu Omorika - recepce, aperitiv bar, panoramatická terasa s restaurací a výhledem na moře, TV místnost, obchůdky, hlídané parkoviště, v blízkosti můžete využít bazén pavilonů Ad Turres, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis.

Ubytování

dvoulůžkové a třílůžkové plně rekonstruované pokoje se sociálním zařízením, balkónem s posezením, SAT-TV a telefonem jsou moderně vybaveny.

Stravování

polopenze, snídaně švédský stůl a večeře - výběr ze 2-3 menu. Stravování probíhá v restauraci hotelu Omorika, který je v bezprostřední blízkosti depandancí.

Pláž

oblázková pláž je vzdálená 80 m od depandance. Jedná se o čisté a členité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Sport a zábava

v okolí můžete využít spoustu možností sportu a zábavy - nejen v rámci komplexu Omorika, ale také v centru Crikvenice, které žije hudbou, zábavou, sportem a atrakcemi. Doporučujeme Vám návštěvu akvária, lodní panoramatický výlet, lodní výlet na ostrov Krk a výlety do národních parků Plitvická Jezera a Risnjak.

Náš názor

skvělé místo pro strávení relaxační dovolené s blízkými možnostmi zábavy a poznání krás okolí. Omorika je pro klienty velmi populární již řadu let

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000