crosssearch

Apartmány No name

Chorvatsko, Kvarner - Crikvenica

Apartmány v soukromí v Crikvenici jsou velmi dobře umístěny, a to podél celé Crikvenické riviéry. Všechny APT jsou vzdáleny nejvýše 500 m od moře, neboť Crikvenicí prochází jadranská magistrála, která je nad městem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány v soukromí v Crikvenici jsou velmi dobře umístěny, a to podél celé Crikvenické riviéry. Všechny APT jsou vzdáleny nejvýše 500 m od moře, neboť Crikvenicí prochází jadranská magistrála, která je nad městem. Jsou 2-8lůžkové s možností přistýlky, kompletně vybavené. Ze všech apartmánů je nejen blízko k moři, ale i do různých obchodů, restaurací a kaváren. Z centra města jezdí turistický vláček, a to severním směrem na Kačjak a jižním směrem do Selců. Turistické sdružení zde vydává jako jediné na severním Jadranu informační noviny pro české turisty.

Při zakoupení jednodenního výletu přímo v kanceláři agentury Autotrans v Crikvenici poskytuje agentura našim klientům 10% slevu z výletu.

Poloha: do 500 m od moře

Při zakoupení jednodenního výletu přímo v kanceláři agentury Autotrans v Crikvenici poskytuje agentura našim klientům 10% slevu z výletu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000