crosssearch

Apartmány Crikvenica

Chorvatsko, Kvarner - Crikvenica

Apartmánové domy jsou rozmístěny po Crikvenické riviéře - v letoviscích Crikvenica, Selce, Kačjak a Dramalj. Nacházejí se ve vzdálenosti od 200 do 900 m od moře a maximálně 300 m od nejbližších obchodů či restaurace. Crikvenická riviéra vyniká chráněnou polohou na úpatí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 4

4-lůžkový apartmán: 4

6-lůžkový apartmán: 4

Přistýlka: 12

Celkem osob: 60

Poloha:

Apartmánové domy jsou rozmístěny po Crikvenické riviéře - v letoviscích Crikvenica, Selce, Kačjak a Dramalj. Nacházejí se ve vzdálenosti od 200 do 900 m od moře a maximálně 300 m od nejbližších obchodů či restaurace. Crikvenická riviéra vyniká chráněnou polohou na úpatí výběžků Veliké Kapely, nádhernými plážemi a mírným podnebím. Je ideální především pro rodiny s dětmi, pro něž je pláž s pozvolným vstupem do moře jako stvořená. Samotné město Crikvenica je pěkně upravené místo, nacházejí se zde parky, promenády, léčebné ústavy a kongresové centrum.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím a s možností klimatizace. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout (samostatně, nebo spojený s obývacím pokojem), koupelna se sprchou, či vanou a balkon nebo terasa. Přímo u domu nebo v jeho blízkosti je parkovací místo.

Ubytování:

Apartmány Crikvenica nabízejí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO a BILO, 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO a 6 až 8-lůžkových apartmánech typu QUADRI. Každý typ ubytovací jednotky má možnost přistýlky (v ložnici nebo obývacím pokoji) a klimatizaci (za poplatek).

Stravování:

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Sport:

Vodní sporty na pláži, půjčovny šlapadel a člunů, dětská hřiště.

Tipy:

Crikvenica: je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře, která se vyznačuje mírným podnebím a bujnou vegetací. Středomořské flóry, čerstvý vzduch bez nebezpečných alergenů, čisté moře a pláže. Pobyt je určen pro lidi v jakémkoliv věku, v průběhu celého roku. Selce: Zemědělské a rybářské městečko, kde se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury typické pro zdejší přímoří - s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj), malebný je i kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina).

Pláž:

Oblázková - ve vzdálenosti od 200 do 900 m od apartmánů. Většinou s pozvolným vstupem do moře. Městská pláž v Crikvenici je tvořena hrubším pískem a vyniká svou čistotou. Spolu s dalšími plážemi Crikvenické riviéry byla oceněna Modrou vlajkou.

Moře:

od 200 do 900 m od apartmánů.

Moře:

od 200 do 900

Centrum:

do 1 500

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s kuch. koutem a 2 lůžky, soc. zařízení, balkon.

BILO 2:

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, kuchyňka/obývací prostor, soc. zařízení, balkon.

BILO 2+1:

Obsazenost až 3 osoby, 2-lůžkový pokoj, přistýlka, kuchyňka/obývací prostor, soc. zařízení, balkon.

BILO 4:

 Obsazenost až 4 osoby, 2-lůžkový pokoj, 2 lůžka v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.

TRILO 4:

 Obsazenost až 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.

TRILO 4+1:

 Obsazenost až 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost jedné přistýlky.

QUADRI 6:

Obsazenost až 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.

QUADRI 6+1:

Obsazenost až 7 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost jedné přistýlky.

QUADRI 8:

Obsazenost až 8 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s 2 lůžky a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000