crosssearch

Hotel Osmine leží ve větší uzavřené zátoce. Městečko Slano je vzdáleno cca 30 minut pěšky (2,5 km dlouhá cesta podél moře). Hotel leží v klidném a tichém místě.

Konečná cena za osobu od: 3 874 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chorvatsko, Dalmácie jižní

OSMINE *** , oblast Slano

Poloha: Hotel Osmine leží ve větší uzavřené zátoce. Městečko Slano je vzdáleno cca 30 minut pěšky (2,5 km dlouhá cesta podél moře). Hotel leží v klidném a tichém místě.

Naše mínění: Vzhledem ke svému charakteru je toto místo vhodné pro rodiny s malými dětmi a pro ty, kteří upřednostňují klid před rušným prostředím.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snack bar, kavárna, obchod, kadeřnictví, restaurace (dolní budova přístupná po schodech), bazén s mořskou vodou, bar u bazénu.

Pláž: Hotel se nachází v těsné blízkosti vlastní oblázkové pláže, která je vhodná pro malé děti. Na pláž se dostanete po 110 schodech.

Ubytování: Vkusně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), telefon, TV/sat. a balkon. Za příplatek je možno knihovat pokoje s výhledem na moře.

Stravování: Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka: V rámci AI: tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, kola, vodní šlapadla, čluny (kajaky), windsurfing.

Zábava: Celodenní animační programy.

Pro děti: Dětské hřiště, dětský klub, animace pro děti.

Program All inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu – na odpolední svačinu káva a zákusek – alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby, čepované pivo, sudové domácí víno – lehátka a slunečníky – animace během dne i večer 6x v týdnu. Program all inclusive se nevztahuje na osvětlení tenisového kurtu a vybavení, na nápoje v láhvích, které nejsou domácí provenience.

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX, DINERS

Internetové stránky hotelu : www.hotel-osmine.hr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 201 termínů

Celkem 201 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000