crosssearch

Poloha klidná, přímo u moře. Oblázková pláž s koupacími plošinami cca 100 m. 236 pokojů. Recepce s trezory k pronajmutí za poplatek, bar, wi--fi ve veřejných prostorách, minimarket, obchod, nekuřácká restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klidná, přímo u moře. Oblázková pláž s koupacími plošinami cca 100 m.

Vybavení

236 pokojů. Recepce s trezory k pronajmutí za poplatek, bar, wi--fi ve veřejných prostorách, minimarket, obchod, nekuřácká restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek. Hotelové pokoje v hotelu Orfee, apartmánové pokoje v komplexu Villen Plat.

Ubytování

hlavní budova hotelu Orfee: dvoulůžkové pokoje D (2A): se sat. TV , fénem, telefonem, chladničkou, internetovým připojením, vanou, WC, individuální klimatizací (cca 1.4.-31.10.). Balkón. Dvoulůžkové pokoje D (2B): stejné vybavení jako D (2A), stranak moři. Dvoulůžkové pokoje D (2C): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako D (2A). Apartmány Ville Plat: s kuchyňskýmkoutem (plynový/elektrický sporák, chladnička), jídelním koutem, WC, vanou, balkónem. Klimatizace. Strana k moři. Dvoupokojové apartmány A (2A/3A/4A): cca 64 m2, 2 ložnice. Studia B (1A/2A/3A): cca 44 m2, jinak stejné vybavení jako A (2A/3A/4A). Studia C (2A): cca 32 m2, jinak stejné vybavení jako A (2A/3A/4A). Joker studia C (2S): bez určení polohy, jinakstejné vybavení jako A (2A/3A/4A).

Stravování

hotel: polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Apartmány: bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

stolní tenis, tenis (1 kurt). Za poplatek: biliár, jízda na banánu, kajaku, šlapadlech, potápění, vodní lyže podle nabídky místních provozovatelů

Zábava

denní a večerní animační program.

Info

lázeňská taxa: v ceně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000